Kayıp ilanı Vermek Zorunlu Mu

Kayıp ilanı Vermek Zorunlu Mu ?

Kayıp ilanı Vermek Zorunlu Mu ? adlı yazıda sizlere gazete kayıp ilanı verme hakkında detaylı bilgilendirmeler yapacağız.

Kayıp ilanı herhangi bir durumda belge, evrak ve kimliklerin kaybolmasında gazeteye verilen seri ilanlardır. Seri ilanlar gazete ilan sayfalarında yayınlanmaktadır. Kayıp ilanları ise evrak kayıp ve kimlik kayıp olmak üzere 2 ana kısıma ayrılmaktadır.

# Evrak kayıp ilanları;

Yazar kasa pos ruhsat ve belgeleri, sanayi sicil belgesi, atr belgesi, diplomalar, tasdikname ve diğer ilanlara verilen isimdir.

# Kimlik kayıp ilanları;

Kimlik niteliğinde bulunan ilanlardır. Mesela; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet, src belgeleri, kurum kimlikleri ve personel kimlikleri bu kategoriye girmektedirler.

Peki gelelim asıl sorunun cevabına “kayıp ilanı vermek zorunlu mu ?” kayıp ilanları kaybolan evrak ve kimliklerin yenisinin çıkartılması için verilmektedir. Bir çok evrak ve kimlik kaybolması durumunda yenisinin başvurusunun yapılacağı yerler kayıp ilanı vermenizi isteyecektir. Ayrıca kayıp ilanı vererek kendinizi ileride yaşanacak bir çok olumsuz durum karşısında güvence altına almış olursunuz. Bu nedenledir ki gazeteye kayıp ilanı vermek oldukça önemlidir.

# Peki bu kayıp ilanı nereden, nasıl verilir, ne zaman yayınlanır ve gazeteyi nereden alabilirim ?

Kayıp ilanı vermek işlemlerinin tamamını ilan hizmetleri veren gazete ilan ajansımızı arayıp yapabilirsiniz. Gazeteye kayıp ilanı telefon, mail ve whatsapp yolları ile verilebilmektedir. İlanınız baskı saatlerine göre ertesi gün veya istediğiniz gün için yayınlanır. Gazeteyi herhangi bir gazete büfesinden, bayisinden, market veya süpermarketlerden temin edebilirsiniz.

Ayrıca ekonomik fiyata en uygun kayıp ilanınızı gazeteye vermenizi sağlayan firmamız her saat hizmet sunmaktadır. Banka havalesi, eft, kredi kartı ve sanal pos gibi bir çok ödeme şekli ile gazeteye kayıp ilanı verme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Siz de en ucuza kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız ilan servislerimizi zaman kaybetmeden arayıp kayıp ilanı fiyat teklifi alınız. Sorunsuzca ilanlarınız hemen yayınlansın. Türkiye’nin her yerinden gazeteye ilan vermek için bizi aramanız yeterlidir.

Siz de evrak ve kimliklerinizin kaybolması durumunda gazete kayıp ilanı vermek için bizi iletişim kısmından http://www.kayip-ilani.com/iletisim/ arayınız.

Online Gazete Kayıp ilanı Merkezi