Geçici Koruma Kimlik Belgesi Kayıp ilanı

Geçici Koruma Kimlik Belgesi Kayıp ilanı

Geçici koruma kimlik belgesi kayıp ilanı Hürriyet, Posta, Sabah, Star ve diğer tüm gazetelere buradan verilmektedir. Geçici ve yabancı koruma kimlik belgeleri ülkemize diğer ülkelerden gelen kişilere verilen kimlik ve belge niteliğindeki evraklardır. Yabancı kimlik olarak da bilinen bu kimlik belgeleri kişilerin T.C. kimlik numaralarının da bulunduğu belgedir.

Yabancı kimlikler kaybolur ise gazeteye kimlik kayıp ilanı verilmesi gerekir. Yeni yabancı kimliğin çıkarılması aşamasında kaybolan kimliğin ilanının verilmesi gerekir. Bu ilan ile birlikte yeni geçici koruma kimliğinin çıkarılması işlemleri yapılmaktadır. Tüm evrak ve kimliklerin kayıp ilanı buradan verilmektedir.

Geçici kimliğimi kaybettim diye düşünmenize gerek kalmadan ilan vermek için bizi arayınız. Son derece ucuza gazeteye kayıp ilanı verin. Uygun fiyatlı kimlik belgesi kayıp ilanı verme için bizlere 7 gün 24 saat whatsapp hattımızdan ve diğer telefonlardan ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, Bursa ve diğer tüm illerden bizi arayıp gazeteye yabancı kimlik ve geçici koruma ilanı verebilirsiniz. Whatsapp telefonumuzdan 0532 675 85 15 nolu telefondan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. İlan ücretinin ne kadar tutacağı ve ilanınızın ne zaman yayınlanacağı bilgisini hemen alabilirsiniz. İlan vermek için hemen bizi aramanız yeterlidir.

Gazete kayıp ilanı merkezimizden Posta, Sabah, Hürriyet ve diğer tüm gazetelere kimlik belgesi ve yabancı kimliklerin ilanlarını vermek için bizi arayınız. İletişim kısmından tüm telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Gazete ilan servisi tüm gazetelere ilan vereceğiniz ilan bürosudur. Tüm gazetelere tek bir telefon ile bizi arayıp ilanlarınızı verebilirsiniz. Tüm ilanlarınız için bizlere gazete kayıp ilanı iletişim telefonlarından ulaşabilirsiniz. İstanbul kayıp ilanı ajansı, Ankara kayıp ilan servisi ve Bursa ilan servislerimiz ile tüm şehirlerden bizi arayıp gazete ilanı verme işlemi yapılmaktadır.

Gazete Kayıp ilan Merkezi

 

Geçici Koruma kimlik belgesi kayıp ilanı örnekleri;

GEÇİCİ koruma kimlik belgem kaybettim. Hükümsüzdür. Muhammet Heytalanıkred/ 99170597298

GEÇİCİ koruma kimlik belgelerimiz kaybolmuştur. Hükümsüzdür. Kusai Şidid/ 99401783292, Tahani Kaaş/ 99959764682

GEÇİCİ koruma kimlik belgemi kaybettim. Hükümsüzdür. Besam El Hamud/ 98901055602