HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Gazete ilan sektöründe yıllardır süregelen tecrübesi ile siz müşterilerimize hizmet vermekte olan firmamız teknolojiyi takip ederek her geçen gün kendini yenilemektedir. Gerek müşteri temsilcisi kalitesi ile, gerekse de 7 gün 24 saat ilan destek ekibimiz ile sizlere yıllardır hizmet vermekteyiz.

Tüm gazetelere ilan ve reklam alınmaktadır. Gerek seri ilanlar olarak gazeteye verilen ilanlarınızda gerekse de çerçeveli ilanlarınızda sizlere hizmet vermekteyiz.

Gazeteye verilen seri ilanlarda ilan metinlerinizi oluşturma açısından da sizlere yardımcı olmaktayız. Gazete ilanlarınızda hızlı, ekonomik ve pratik çözümler sunmaktayız.

Çerçeveli ilanlarınızda ( ik ilanı, vefat ilanı, duyuru ilanı, anma ilanı, taziye ilanları vs. ) ilan tasarımlarınızı dilerseniz biz profesyonel ve kaliteli personel kadromuz ile hazırlamaktayız.

Gazeteye ilan nasıl verilir? Gazeteye ilan vermek istiyorum? Gazetelere ilan vermek nasıldır? Gazete ilan ücretleri nasıldır? En yakın gazete ilan servisi nerededir? Gazete ilanı için nasıl ödeme yapabilirim? Gazeteye nasıl ilan verebilirim? Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum? Gibi sorularınız için ve gazete ilanları hakkında her türlü sorularınız için bizi aramanız yeterlidir.

Gazete ilan servisi.

SİZİ ARAYALIM

    Adınız ve Soyadınız(gerekli)

    Telefon Numaranız

    Baskı Bölgesi Seçiniz

    İlan Vereceğiniz Gazete

    İlan Metni