Kayıp ilanı

Günümüzde bireylerin herhangi bir durumda, herhangi bir yerde evraklarını, kimliklerini, diplomalarını kaybetmeleri mümkün. Bu gibi durumlarda da kişilerin üzerlerinde bulunan yükümlülüklerini azaltmaları açısından da gazeteler gibi yazılı basını tercih etmeleri mümkündür. Bu en etkili ve en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.Bireyler herhangi bir evrak kayıp durumunu farkettikleri anda günlük yayınlanan ulusal bir gazeteye ilan vermeleri, ileride doğabilecek yükümlülüklerden kurtulmuş olmalarını sağlayacaktır.Gelişen teknoloji ile de artık gazeteye ilan vermek 2 dakika gibi bir süre almaktadır. Herhangi bir evrak, kimlik, diploma vs. gibi bir kayıp olduğunda bunu bizi arayıp iletebilir ve gazete ilanını yayınlatabilmektedir.İşte tam bu durumda da bizler devreye girmekteyiz. Ulusal olan, düzenli ve günlük çıkan gazetelere ilanlarınızı alıp yayınlamaktayız. Gazete ilan merkezimiz sizlere hizmet verirken de zaman sınırını ortadan kaldırmış olup 24 saat telefon ile ilan vermenizi sağlamakta olup, haftanın 7 günü sizlere hizmet vermektedir.Kayıp ilanı, diğer isimleri ile zayi ilanı, hükümsüzdür ilanı olarakta isimlendirilmektedir.

Örneğin;
Bir birey kimliğini (diplomasını, tasdiknamesini vs.) kaybettiği anda bizi arayabilir, 2 dakika içerisinde bizlerin yardımı ile ilan metnini oluşturabilir ve Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman, Star gibi ulusal gazetelere ilan verebilir ve ilanını bulunduğu ilden ya da ilçeden hemen alabilir. Birey bu gazeteyi uzun yıllar sakladığı takdirde, kendisini emniyetli bir duruma almış olur. Bu da ileride olabilecek olası durumlarda güvenli bir şekilde olmasını sağlamaktadır.

Aynı şekilde bir firmada;
Vergi levhası, ödeme kaydedici cihaz ruhsatı, fatura, irsaliye, K2 yetki belgesi, ruhsat kayıp ilanlarını da bu şekilde vermektedir.Bizler; siz müşterilerimize her daim, hızlı, ekonomik, pratik gazete ilan verme olasılığı sağlamaktayız. Bizleri her zaman aradığınızda karşınızda konusunda tecrübeli ve her gün kendisini geliştiren bir müşteri temsilci ile ilanlarınızı çok kısa bir süre içerisinde verebilirsiniz.İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa gibi illerden bizlere ulaşabileceğiniz gibi, tüm Türkiye’den de bizlere bir telefon ile ulaşabilir ve gazete ilanı verebilirsiniz. Ya da sitemizde üst bölümde bulunan ilan ver formumuzu doldurabilir ve sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Ayrıca;
Kayıp ilanı metni, ilan ödeme şekilleri, ilan örnekleri, ilan yayın tarihleri ve baskı bölgeleri, ilan metni oluşturma gibi aklınıza gelen tüm soruları bizi arayıp sorabilir ve bizlerden yardım alabilirsiniz.Ödeme şekillerinde işyerinizden, evinizden ya da bulunduğunuz yerden rahat ödeme seçenekleri ile de online ödeme ve havale ile zaman kazanın.